  • : CA-HDMI-15CU-0030-BK
  • : Конектори
  • : 2 Години
Съгласен съм с Общите условия
Предназначен заЕлектронна техника
ТипVideo
Тип конектор 1HDMI-A 2.0, male
Тип конектор 2HDMI-A 2.0, male
Дължина, m3 m
ЦвятBlack
ДругиData transfer rate up to 18 Gb/s, Resolution up to 3840 x 2160 @ 60Hz or 1920 x 1080 @ 144Hz; Support 3D, Audio Return Channel (ARC), Support CEC 2.0; Cable gauge: 30 AWG
Приложениеза специализирана употреба
Данни, подадени от официалния вносител за България.
АтрибутСтойност
ПодкатегорияВидео
ПодкатегорияВидео
ТипVideo
Тип конектор 1HDMI, M
Тип конектор 1HDMI, M
ЦвятBlack
Тип конектор 2HDMI, M
Дължина, m3
Тип конектор 2HDMI, M
Дължина, m3
Тегло0.12кг
АтрибутСтойност
Тип конекторHDMI
ТипМъжки (щепсел)
ПокритиеПозлатено
ЦвятЧерен
Тегло0.12кг
Кабел Lanberg HDMI M/M V2.0 3m 4K CU кутия, черен
Ключови Предимства
  • Високоскоростен трансфер — 18 Gbps честотна лента за гладка и без забавяне работа.
Технически Спецификации
СпецификацияСтойност
Тип конекторHDMI
ТипМъжки / Мъжки
Дължина3 m
HDMI версия2.0
Макс. резолюция3840x2160 @ 60 Hz