- LANBERG

Цена
€7 96 / 15 57 лв
с ДДС
В Наличност
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
| Предназначен за | Електронна техника |
| Тип | Video |
| Тип конектор 1 | HDMI-A 2.0, male |
| Тип конектор 2 | HDMI-A 2.0, male |
| Дължина, m | 3 m |
| Цвят | Black |
| Други | Data transfer rate up to 18 Gb/s, Resolution up to 3840 x 2160 @ 60Hz or 1920 x 1080 @ 144Hz; Support 3D, Audio Return Channel (ARC), Support CEC 2.0; Cable gauge: 30 AWG |
| Приложение | за специализирана употреба |
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Предназначен за | Електронна техника |
| Предназначен за | Електронна техника |
| Подкатегория | Видео |
| Подкатегория | Видео |
| Тип | Video |
| Тип конектор 1 | HDMI, M |
| Приложение | за специализирана употреба |
| Тип | Video |
| Тип конектор 1 | HDMI, M |
| Цвят | Black |
| Тип конектор 2 | HDMI, M |
| Дължина, m | 3 |
| Тип конектор 2 | HDMI, M |
| Приложение | за специализирана употреба |
| Дължина, m | 3 |
| Цвят | Black |
| Тегло | 0.12кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип конектор | HDMI |
| Тип | Мъжки (щепсел) |
| Покритие | Позлатено |
| Цвят | Черен |
| Тегло | 0.12кг |
Кабел Lanberg HDMI M/M V2.0 3m 4K CU кутия, черен
Насладете се на невероятно 4K видео и аудио с този премиум HDMI 2.0 кабел. Медните проводници осигуряват надеждно предаване на сигнала за вашето домашно кино или гейминг оборудване.
Ключови Предимства
- Поддръжка на 4K Ultra HD — Насладете се на ясно и чисто видео с резолюция 3840x2160 и висок динамичен обхват.
- Високоскоростен трансфер — 18 Gbps честотна лента за гладка и без забавяне работа.
- Издръжлива конструкция — Екраниран дизайн и позлатени конектори намаляват смущенията и осигуряват дълъг живот.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Тип конектор | HDMI |
| Тип | Мъжки / Мъжки |
| Дължина | 3 m |
| HDMI версия | 2.0 |
| Макс. резолюция | 3840x2160 @ 60 Hz |
| Честотна лента | 18 Gbps |
| Екранировка | Екраниран |
| Покритие | Позлатено |
| Цвят | Черен |
Какво има в кутията
- 1 x Lanberg HDMI кабел 3m
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.







